Odporúčame
Kuchyňa Lora MDF New - jelša
Rozmery 240×30 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 922 €
- 4. 4. 2024 - 922 €
- 29. 2. 2024 - 912 €
Popis produktu
Vyberte si svoju kuchyňu snov. Ponúkame Vám jedinečnú kuchynskú zostavu LORA MDF NEW, ktorá bude zaručene tou správnou voľbou. Korpus jednotlivých komponentov je vyrobený z laminovanej DTD (drevotriesky) a dvierka z kvalitnej fóliovanej MDF (drevovláknitej dosky). Horná časť zostavy má rozmery (ŠxV): 240x71,5 cm. Tvorí ju sklenená skrinka, dvojdverová skrinka, jednodverová skrinka so šírkou 40 cm a malá skrinka nad digestor so šírkou 60 cm. Dolná časť má rozmery (ŠxV): 180x82 cm. Tvoria ju dve dvojdverové skrinky a skrinka so štyrmi šuplíkmi. Vďaka svojmu jednoduchému vzhľadu a farebnému prevedeniu jelša navodí príjemnú atmosféru a zútulní ju. Zostava je dodávaná v demonte, váži 152 kg. Dnes si takmer všetci zariaďujú svoje príbytky moderne alebo priam futuristicky, ale možno práve teraz je dobré myslieť aj na klasiku. Veď stará múdrosť hovorí, že v jednoduchosti je krása. Prijmite od nás túto skvelú ponuku alebo si vyskladajte kuchyňu podľa vlastných požiadaviek s kuchynským nábytkom Lora.
Rozmery
| Šírka: | 240 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
Parametre
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Štýl | Škandinávsky |
| Dekor | Jelša |
| Povrchová úprava | Mat |
| Počet balíkov dodávateľa | 9 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 1.293 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Hĺbka 2 | 46 cm |
| Váha s obalom dodávateľa | 184.5 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Lora MDF New |
| Hĺbka od - do (cm) | 30,1 - 46 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Odborná |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Jelša |
| Farba (slovne) | Jelša |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / fóliovaná MDF |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Drez | Za príplatok |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Klasický |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom




