Odporúčame
Kreslo Soft 3 - tmavozelená / zlatá
Rozmery 81×69×76 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 245 €
- 5. 10. 2024 - 245 €
- 12. 9. 2024 - 224 €
- 4. 4. 2024 - 245 €
- 15. 3. 2024 - 244 €
- 15. 1. 2024 - 262 €
Popis produktu
Kreslo SOFT 3 zaujme najmä svojím výnimočným dizajnom, ktorý sa hodí do moderne zariadenej obývačky, spálne alebo kancelárie. Buďte originálni a odlíšte sa od ostatných týmto krásnym kusom nábytku, ktorý dodá Vašej domácnosti atraktívny vzhľad. Toto nadčasové kreslo sa dodáva spolu s vankúšom, ktorý podoprie Vašu chrbticu a zvýši pohodlie pri sedení. Stabilitu kresla zabezpečuje kovová konštrukcia v zlatej farbe, vyrobená z chrómovanej ocele. Na čalúnenie bola použitá jemná tmavozelená látka, ktorá je zároveň príjemná na dotyk. Sedacia časť je mäkká, prispôsobená aj na niekoľkohodinové sedenie. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 69x76x81 cm. Výška sedu je 46 cm a hĺbka sedu je 43 cm. Maximálna nosnosť je 120 kg.
Rozmery
| Šírka: | 69 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 76 cm |
| Výška: | 81 cm |
Parametre
| Materiál | Látka |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.345 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 25.6 kg |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Soft 3 |
| Výška sedadla (cm) | 46 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Zelená |
| Farba (slovne) | Tmavozelená / zlatá |
| Prevedenie poťahu | Zelená |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / chrómovaná oceľ |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh kovu | Oceľ |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Nožičky | Kovové |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom




















