Odporúčame
Obývacia stena Masimo - antracit / biela / žltá
Rozmery 190×250×50 cm
História cien
- 23. 5. 2026 - 529 €
- 2. 7. 2024 - 529 €
- 4. 4. 2024 - 553 €
- 15. 1. 2024 - 558 €
Popis produktu
Skĺbte aktuálne detské trendy s klasickými funkčnými prvkami s detskou/študentskou zostavou MASIMO. Nielen že je účelovo zariadená, vyžaruje z nej osobitá atmosféra. Bude vo Vašich deťoch rozvíjať zvedavosť, fantáziu a tiež kreativitu. Vyrobená je z laminovanej DTD (drevotriesky) v trendových farbách antracit, biela a žltá. K zostave patrí regál s rozmermi (ŠxHxV): 80x33x173 cm, ktorý tvoria dva šuplíky a police. Tiež skriňa s rozmermi (ŠxHxV): 70x50x190 cm, ktorá je na ľavej strane vešiaková s vešiakovou tyčou a na pravej strane policová so štyrmi policami. Pracovný kútik v podobe písacieho stola s rozmermi (ŠxHxV): 100x50x75,5 cm je taktiež dôležitou súčasťou detskej izby. Dve police o rozmeroch (ŠxHxV): 100x22x50 cm poskytnú priestor na vystavenie trofejí či suvenírov. Vybudujte svojim ratolestiam útulnú a bezpečnú izbu so zostavou Masimo.
Rozmery
| Šírka: | 250 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 190 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Umiestnenie | Závesné |
| Skriňa | Ano |
| Knižnica | Ano |
| Počet balíkov dodávateľa | 6 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 62 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2585 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Masimo |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit / biela / žltá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom



