Odporúčame
Pohovka Broken P - sivá
Rozmery 67×144×76 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 258 €
- 4. 4. 2024 - 258 €
- 15. 1. 2024 - 260 €
Popis produktu
Jednoduchá pohovka BROKEN P vyniká minimalistickým prevedením, vďaka ktorému sa hodí do modernej aj klasickej domácnosti. Rozmery pohovky sú (ŠxHxV): 144x76x67 cm. Výška sedu je 41 cm a hĺbka sedu je 53 cm. Je čalúnená látkou Chester 17 v jemnej sivej 17 farbe. Pohovka stojí na drevených nožičkách vo farbe buku. Výška spodného priestoru od podlahy je 13 cm. Dizajn pohovky dotvára dekoratívny vankúš. Mäkké pohodlie Vám zaručí molitanová výplň. Jedná sa o pravé prevedenie dodávane v demonte, čo znamená, že je potrebné ju poskladať.
Rozmery
| Šírka: | 144 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 76 cm |
| Výška: | 67 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Váha s obalom dodávateľa | 35.5 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.8129 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Broken P |
| Hĺbka sedadla (cm) | 53 |
| Výška sedadla (cm) | 41 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Označenie prevedenia poťahu | Chester 17 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / masívne drevo |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Áno |
| Orientácia | Pravá |
| Výplň sedacej časti | Molitánová |
| Nožičky | Drevené |
| Doplňujúce informácie | Molitánové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom


































