Odporúčame
Vopi koberce Behúň na mieru Apollo Soft sivý - šíre 40 cm
10,48 €
História cien
- 22. 5. 2026 - 10,48 €
- 2. 8. 2024 - 10,48 €
- 1. 8. 2024 - 10,4 €
- 1. 3. 2024 - 10,44 €
- 29. 2. 2024 - 10,66 €
- 27. 1. 2024 - 10,25 €
Popis produktu
Praktický svetlo šedý behúň Apollo Soft sa vyrába v Českej republike zo 100% polypropylénu. Poteší predovšetkým mäkkým a na dotyk príjemným povrchom v kombinácii s krátkym vlasom, ktorý je zárukou ľahkej údržby a tlmí krokový hluk. Tento behúň možno položiť aj na schodisko a vykurované podlahy.
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Výška vlasu | Krátky |
| Typ | Na schody |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Šírka behúňa | Šíre 40 cm |
| Celková hmotnosť | 1780 g / m2 |
| Celková výška | 9,5 mm |
| Čo na to hovorí aladin? | Behúň takmer kamkoľvek! |
| Ďalšie vlastnosti | Mäkký - príjemný na dotyk, Ľahká údržba |
| Doprava | Doprava zdarma. Tento výrobok nie je možné vrátiť bez udania dôvodu |
| Hmotnosť vlasov | 1150 g / m2 |
| Krajina pôvodu | Holandsko |
| Lemovanie, obšitie | Na dlhších stranách s možnosťou obšiť aj strany kratšie |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Možnosť vzoriek | Vzorka k zaslaniu zdarma, Vzorka na predajni v Prahe |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný k podlahovému kúreniu, Kompatibilný s robotickým vysávačom, Antistatický |
| Špecifikácia farby | Svetlo sivá |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko) |
| Spodná strana | AB (mriežka) |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Štýl | Jednofarebný |
| Trieda kvality | Zlatá stredná cesta |
| Typ produktu | Behúň |
| Typ vlasu | Strihaný - komfortný |
| Určenie podľa miestnosti | Kuchyňa, Detská izba, Chodba / Predsieň, Schodisko |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie), Stredné (80x160 - 164x240), Veľké (190x270 cm a väčšie) |
| Výška vlasu v mm | 8 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Vopi |
| Hmotnost | 1.2 kg |
| Výrobca | Vopi koberce |













































