









Rozmery 189×206 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 932,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zvýšená masívna posteľ s nastaviteľnou výškou roštu. Masívna posteľ ELINOR prinesie do vašej spálne tak pohodlie, ako aj štýl. Rám je vyrobený z odolného bukového masívu, ponúkame vo viacerých farebných odtieňoch. Posteľ je povrchovo upravená odolným tvrdeným lakom, ktorý zaisťuje dlhodobú ochranu na dlhé roky. Výšku lôžka na spanie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vlastnej potreby. Ďalšie vlastnosti: - Základ rámu a čela postele je vyrobený z bukovej škárovky hrubej 27 mm. - Zvýšená konštrukcia zaručuje pohodlnejšie vstávanie z postele. - Posteľ má navyše systém variabilného nastavenia výšky spania. Osadené kovanie umožňuje nastaviť štyri rôzne polohy roštu. Výška položenia roštu sa dá nastaviť v štyroch krokoch od 34 až po 41 cm. - Rošty s bočným výklopom sú vybavené pneumatickými vzperami pre jednoduchšiu manipuláciu. - Na povrchovú úpravu postele je použitý špeciálny tvrdený lak, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť postele. - Záruka 10 rokov na konštrukciu postele. Prevedenie roštov: - Základné prevedenie bez roštov - príprava pre rošt. Do tohto prevedenia je možné vložiť ľubovoľné rošty daných rozmerov. (okrem zvinovacieho roštu - vzhľadom na konštrukciu postele, zvinovací rošt nie je možné použiť v tomto type postele). - Lamelové rošty bez výklopu - k posteli budú dodaná dva lamelové rošty Perfect PLUS bez možnosti výklopu. Táto varianta roštov je vhodná pre postele bez úložného priestoru. - Lamelové rošty s výklopom - do postele sú vsadené dva lamelové rošty Double KLASIK s predným alebo bočným výklopom. Tieto rošty sa odporúčajú pre postele s úložným priestorom UNIMO, alebo integrovaným úložným priestorom ITG.
| Šírka: | 189 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 206 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Vrátane roštu |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Hnedá |
| Druh | Vyvýšená |
| Dekor | Buk |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Šírka postele bez čela [e] | 169 / 189 cm |
| Dĺžka postele [b] | 206 cm |
| Materiál / dekor | Masív - buk |
| Rozmer | 180x200 cm |
| Dekor dreva | Buk |
| Rozmer plochy na spanie | 160 / 180 x 200 cm |
| Kategória | Zvýšené postele |
| Typ postele | Manželská |
| Úložný priestor | 1 |
| Nososť | 150 kg |
| Distribúcia | SK |
| Výrobca | FINES |

110-117×140×202 cm, vrátane matraca, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
105×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
140×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Na odoslanie o 4 týždne
99×160×206 cm, drevená, vyvýšená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, boxspring
Skladom
50×180×200 cm, drevená, vyvýšená
SkladomDoprava zadarmo
115×180×200 cm, čalúnená, boxspring

Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
40-100×186×218 cm, drevená, vrátane roštu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 8 e-shopoch
Doprava zadarmo
115×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
96×170×213 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, vrátane roštu
Skladom
115×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
180×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
40-100×186×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
35-85×186×216 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
65×188×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
82×140×206 cm, drevená, vyvýšená
Skladom
40×180×200 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Na odoslanie o 4 týždne
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
98×140×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
40-117×186×218 cm, drevená, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45-100×186×210 cm, s úložným priestorom, drevená
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Skladom