









Rozmery 188×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 1 087 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Masívna manželská posteľ posteľ so zvýšenou ložnou plochou. Manželská posteľ PATRÍCIA naplní vašu spálňu exkluzivitou. Rám postele je vyrobený z odolného bukového masívu dostupný v siedmych farebných odtieňoch. Posteľ je povrchovo upravená odolným tvrdeným lakom, ktorý zaisťuje najvyššiu ochranu na dlhé roky. Výšku lôžka na spanie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vlastnej potreby. Ďalšie vlastnosti: - základ rámu a čela postele je vyrobený z bukovej škárovky hrubej 27 mm - zvýšená konštrukcia zaručuje pohodlnejšie vstávanie z postele - posteľ má navyše systém variabilného nastavenia výšky spania. Osadené kovanie umožňuje nastaviť štyri rôzne polohy roštu. Výška položenia roštu sa dá nastaviť v štyroch krokoch od 34 až po 41 cm. - rošty s bočným výklopom sú vybavené pneumatickými vzperami pre jednoduchšiu manipuláciu - na povrchovú úpravu postele je použitý špeciálny tvrdený lak, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť postele - záruka 10 rokov na konštrukciu postele
| Šírka: | 188 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Hnedá |
| Druh | Vyvýšená |
| Dekor | Buk |
| Nočný stolík | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Šírka postele bez čela [e] | 188 cm |
| Dĺžka postele [b] | 217 cm |
| Materiál / dekor | Masív - buk |
| Rozmer plochy na spanie | 160 / 180 x 200 cm |
| Kategória | Zvýšené postele |
| Úložný priestor | 1 |
| Nososť | 150 kg |
| Typ postele | Manželská, Manželská |
| Rozmer | 160x200 cm |
| Dekor dreva | Buk |
| Distribúcia | SK |
| Výrobca | FINES |

65×148×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40-100×186×218 cm, drevená, vrátane roštu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
81×140×205 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Vrátane matraca, drevená, boxspring
Skladom
65×168×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40-100×186×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×180×200 cm, drevená, vyvýšená
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
140×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Na odoslanie o 4 týždne
96×145×206 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
96×145×206 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
65×168×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vrátane roštu
Skladom
40-80×180×200 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
81×140×200 cm, z lamina, v modernom štýle
Skladom
99×160×206 cm, drevená, vyvýšená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
110-117×140×202 cm, vrátane matraca, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
45-100×186×210 cm, s úložným priestorom, drevená
SkladomDoprava zadarmo
40×180×200 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
105×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená

105×181×222 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
115×184×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
96×170×213 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
35-100×186×208 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 6 e-shopoch
Doprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
65×188×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Skladom
65×188×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom