






Rozmery 187×206 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 920 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Masívna manželská posteľ posteľ so zvýšenou ložnou plochou. Manželská posteľ ERNESTA je robustná buková posteľ, ktorá vám poskytne vysoký komfort pre váš oddych a spánok. Rám postele je vyrobený z odolného bukového masívu v siedmych farebných odtieňoch. Posteľ je povrchovo upravená odolným tvrdeným lakom, ktorý zaisťuje najvyššiu ochranu na dlhé roky. Výšku lôžka na spanie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vlastnej potreby. Kľúčové vlastnosti: - základ rámu a čela postele je vyrobený z bukovej škárovky hrubej 27 mm - zvýšená konštrukcia zaručuje pohodlnejšie vstávanie z postele - posteľ má navyše systém variabilného nastavenia výšky spania. Osadené kovanie umožňuje nastaviť štyri rôzne polohy roštu. Výška položenia roštu sa dá nastaviť v štyroch krokoch od 34 až po 41 cm. - rošty s bočným výklopom sú vybavené pneumatickými vzperami pre jednoduchšiu manipuláciu - na povrchovú úpravu postele je použitý špeciálny tvrdený lak, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť postele - záruka 10 rokov na konštrukciu postele
| Šírka: | 187 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 206 cm |
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Modrá |
| Druh | Vyvýšená |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Dekor | Slivka |
| Materiál / dekor | Masív - buk |
| Šírka postele bez čela [e] | 167 / 187 cm |
| Dĺžka postele [b] | 206 cm |
| Typ postele | Manželská |
| Rozmer | 180x200 cm |
| Dekor dreva | Slivka |
| Rozmer plochy na spanie | 160 / 180 x 200 cm |
| Kategória | Zvýšené postele |
| Úložný priestor | 1 |
| Nososť | 150 kg |
| Distribúcia | SK |
| Výrobca | FINES |

50×180×200 cm, drevená, vyvýšená
SkladomDoprava zadarmo
40-100×186×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
35-85×186×216 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
45-100×186×210 cm, s úložným priestorom, drevená
SkladomDoprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, boxspring
Skladom
140×200 cm, vrátane matraca, vyvýšená
Na odoslanie o 4 týždne
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
40-117×186×218 cm, drevená, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
65×188×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
40-100×186×210 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
110-117×140×202 cm, vrátane matraca, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
35-90×186×208 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40-100×186×218 cm, drevená, vrátane roštu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
105×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
40-100×186×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40-100×198×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
115×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vrátane roštu
Skladom
81×140×200 cm, z lamina, v modernom štýle
Skladom
96×170×213 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
105×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
Vrátane roštu, s látkovým čalúnením
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
40-80×180×200 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, drevená, vyvýšená
Skladom
115×180×200 cm, čalúnená, boxspring
Skladom
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
Vrátane matraca, drevená, vyvýšená
Skladom
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
105×180×200 cm, čalúnená, v modernom štýle
Skladom
81×140×205 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom