






Najlepšia cena za posledných 30 dní: 846 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zvýšená drevená manželská posteľ Masívna posteľ MATE LUX ponúka jednoduchý a univerzálny dizajn vhodný pre každú spálňu. Korpus postele je vyrobený z odolného bukového masívu, ktorý je možné objednať v niekoľkých farebných odtieňoch. Posteľ je povrchovo upravená odolným tvrdeným lakom, ktorý zaisťuje najvyššiu ochranu na dlhé roky. Výšku lôžka na spanie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vlastnej potreby. Kľúčové vlastnosti - šírky postele: 160 cm alebo 180 cm - základ rámu a čela postele je vyrobený z bukovej škárovky hrubej 27 mm - zvýšená konštrukcia postele - farbu postele je možné si zvoliť podľa vzorkovníka morenia - výrobok je vyrobený v závode v Žiline - na všetky naše postele sa vzťahuje predĺžená 10 ročná záruka (na konštrukciu postele) - na povrchovú úpravu postele je použitý špeciálny tvrdený lak Prevedenie roštov - Základné prevedenie bez roštov - príprava pre rošt. Do tohto prevedenia je možné vložiť ľubovoľné rošty daných rozmerov. (okrem zvinovacieho roštu - vzhľadom na konštrukciu postele, zvinovací rošt nie je možné použiť v tomto type postele). - Lamelové rošty bez výklopu - k posteli budú dodaná dva lamelové rošty Perfect PLUS bez možnosti výklopu. Tento variant roštov je vhodný pre postele bez úložného priestoru. - Lamelové rošty s výklopom - do postele sú vsadené dva lamelové rošty Double KLASIK s predným alebo bočným výklopom. Tieto rošty sa odporúčajú pre postele s úložným priestorom UNIMO , alebo integrovaným úložným priestorom ITG . Možnosti úložného priestoru - Základné prevedenie bez úložného priestoru. Posteľ obsahuje iba prípravu pre rošt. K takémuto prevedeniu postele je možné dodatočne objednať úložný priestor UNIMO alebo integrovaný úložný priestor ITG . - Variant s úložným priestorom UNIMO . K posteli je dodaný masívny kontajner UNIMO , ktorý je položený na zemi (odporúčame objednať vo rovnakom odtieni ako posteľ). Kontajner je rovnako ako posteľ dodávaný v demonte. - Variant s integrovaným úložným priestorom ITG . K posteliam s týmto variantom sú dodané sololitové platne ktoré sa vložia do rámu postele, hĺbku úložného priestoru určuje výška bočníc postele. Cena postele je bez matracov, dekorácií a nočných stolíkov.
| Šírka: | 167-187 cm |
|---|
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Bez matraca |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Hnedá |
| Druh | Vyvýšená |
| Dekor | Buk |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Dĺžka postele [b] | 207 cm |
| Materiál / dekor | Masív - buk |
| Šírka postele bez čela [e] | 167 / 187 cm |
| Typ postele | Manželská |
| Rozmer | 180x200 cm |
| Dekor dreva | Buk |
| Rozmer plochy na spanie | 160 / 180 x 200 cm |
| Kategória | Zvýšené postele |
| Úložný priestor | 1 |
| Nososť | 150 kg |
| Distribúcia | SK |
| Výrobca | FINES |

96×170×213 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
89×189×214 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 týždňov
130×183×222 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
130×183×222 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
35-100×186×208 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
79×140×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
147×200 cm, drevená, vyvýšená

87×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
124×198×216 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
124×198×216 cm, vrátane matraca, čalúnená
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
81×140×205 cm, v dekore dub, z lamina
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, vrátane matraca, drevená
Skladom
87×140×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
81×140×200 cm, z lamina, v modernom štýle
Skladom
65×188×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
168×206 cm, čalúnená, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
98×140×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
98×140×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
98×140×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
S úložným priestorom, drevená, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45-100×186×210 cm, s úložným priestorom, drevená
SkladomDoprava zadarmo
40-100×186×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S úložným priestorom, drevená, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
65×168×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
65×180×206 cm, drevená, z lamina
Skladom
35-90×186×208 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, z lamina, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
35-85×186×216 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, drevená, v modernom štýle
Doprava zadarmo
100×160×200 cm, vrátane roštu

180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo