Odporúčame
História cien
- 21. 5. 2026 - 466 €
- 10. 10. 2024 - 466 €
- 28. 9. 2024 - 460 €
- 16. 7. 2024 - 458 €
- 1. 7. 2024 - 448 €
- 24. 6. 2024 - 458 €
- 17. 3. 2024 - 460 €
- 29. 2. 2024 - 458 €
- 23. 2. 2024 - 476 €
- 14. 2. 2024 - 494 €
- 15. 1. 2024 - 446 €
Popis produktu
Kvalitné čalúnené kreslo TOKIO IX. Kreslo Tokio IX sa vyznačuje neobvyklými detailmi. Jemné prešívanie sedadla dodáva nábytku jemnosť. Toto pohodlné kreslo je pre každého, kto ocenia štýl a pohodlie. - poťah z kvalitnej pevnej látky s kombináciou eko-kože - možnosť zakúpenia samostatne, či ako doplnok našich sedacích súprav TOKIO Poťah: Tkanina Lawa. Hrubá textúra látky pripomínajúce vrecovinu. Melírovaná poťahová látka vzniká prepletením hrubých a tenkých nití v rôznych odtieňoch, tvorené sú z 82% polyesterom, 9% viskózou, 7% bavlnou a 2% nylonom. Vlákna sú teda výrazné, na dotyk mäkké a príjemné. Ponúkame v farebnej variante: Svetlo sivá/čierna eko-koža, Svetlo sivá/biela eko-koža, Tmavo sivá/čierna eko-koža, Tmavo sivá/biela eko-koža. Tkanina Jasmine. Tkanina plyšového typu vyrobená zo 100% polyesteru je veľmi mäkká a príjemná na dotyk. Svojou textúrou sa radí medzi látky plyšového typu s nízkym vlasom.Ponúkame v farebnej variante: Sivá/čierna eko-koža, Sivá/biela eko-koža. Tkanina Soft eko-koža. Je nadčasová syntetická koža s vysokou odolnosťou proti oderu. Extrémne mäkká a príjemná na dotyk. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 96 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 96 cm |
| Výška: | 89 cm |
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Výška sedu | 42 cm |
| Šírka podrúčky | 17 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Biela;Čierna;Sivá |
| Materiál poťahu | Tkanina;Eko-koža |
| Hĺbka sedu | 53 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 1;1 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 53 cm |
| Váha | 40 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Tkanina;EKO-koža |
| Materiál nôh | Plast;Kov |
| Materiál zadnej časti | Eko-koža |
| Farebná varianta | Svetlo sivá/čierna eko-koža |
| Materiál sedáku | Tkanina |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Recenzie
Používateľské recenzie
Základne sa mi tento štýl páči.
Nie je to len estetický problém, zníži sa aj stabilita a odolnosť krytu.
Poškodený bol umelý kožený poťah. Takto to prišlo.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kuchynská skrinka S80 LIMA
86×80×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň




























