
13,9 €
Predložka do kúpeľne béžová, súprava 2 ks
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 2 dniRozmery 80×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
- 8 farieb, 8 rozmerov - Materiál: 100% polyakryl - Výška vlasu: 20 mm - Extra mäkké a hebké vlákno príjemné na dotyk - Protišmykový náterový záter - Vhodné aj pre podlahy s podlahovým vykurovaním - Pranie v práčke do 30°C , program jemné pranie - Sušenie v sušičke, program jemné sušenie - Použité materiály s certifikátom Öko -Tex 100 Program jemné pranie Nebieliť Nečistiť nasucho Jemné sušenie Nežehliť
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Množstvo | Kusové |
| Funkcie | Protišmykové |
| Farba | Červená |
| Rozmery | 80 x 150 cm |
| Výrobca | ROUTNER |

50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 2 dni
60×100 cm, kúpeľňová, v sadách
Skladom