
26,1 €28,9 €
Čierne zamatové kúpeľňové predložky v súprave 2 ks 60x100 cm Prada – Mila Home
60×100 cm, kúpeľňová, v sadách
SkladomRozmery 60×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
- 10 farieb, 9 rozmerov - Materiál: 100% polyakryl - Výška vlasu: 20 mm - Extra mäkké a hebké vlákno príjemné na dotyk - Protišmykový náterový záter - Vhodné aj pre podlahy s podlahovým vykurovaním - Pranie v práčke do 30°C , program jemné pranie - Sušenie v sušičke, program jemné sušenie - Použité materiály s certifikátom Öko -Tex 100 Program jemné pranie Nebieliť Nečistiť nasucho Jemné sušenie Nežehliť
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Tvar | Hranaté |
| Funkcie | Protišmykové |
| Farba | Béžová |
| Rozmery | 60 x 60 cm |
| Výrobca | ROUTNER |

60×100 cm, kúpeľňová, v sadách
Skladom
Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 4 dni