Odporúčame
Hlboká skrinka nad práčku, biela, NATALI TYP 9
Popis produktu
Materiál: DTD laminovaná Farby: biela Rozmery (ŠxHxV): 64x60x190 cm Priestor na práčku (ŠxV): 60,8x85,2 cm Hrúbka materiálu korpus: 16 mm Kvalitný slovenský výrobok Dodávané v demonte.
Parametre
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Nad práčku |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 25.5 kg |
| Vyska | 190.0 cm |
| Sirka | 64.0 cm |
| Hlbka | 60.0 cm |
| Dekor | Biela |
| Styl | Klasický |
| Dvojdverova | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Vešiak, hnedá, JIMY NEW
Kovový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Otvorený regál, samoa king, KORA KR1
Matný, rovný, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vešiak s botníkom, čierny kov, BARNUM
Kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Regál, dub prírodný, PRETO
V dekore dub, matný, rovný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detská modulárna skriňa, ružová/detský vzor, NURMI
S klasickým otváraním, rovná, pre dievča
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník, 5-radový, čierny, MADILO
Kovový, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovové police, set 3 ks, prírodná/čierna, AZURI
Drevená, v modernom štýle, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Obojstranná baránková deka, biela, vzor patchwork, 150x200, SARTI
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
4-policový kovový regál, biela, ALDEA
Kovový, matný, rovný
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Krbové náradie, čierne, kované železo/liatina, MUKO
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obojstranná baránková deka, zimný vzor, 150x200, SAMANTE
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Regál, 4-policový, dub/čierna, THEA
V dekore dub, matný, rovný
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Jedálenský stôl, biela, 79x79 cm, EUGO
Matný, pevný
Skladom
Matrac, pružinový, 90x200, FUTON ARONA
90×200 cm, pružinový, stredne tvrdý
Skladom
Polica 150, biela, VILGO
V dekore dub, matná, rovné
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Matrace, set 2 ks, 18 cm, 90x200 cm, TAMIA
90×200 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
MATRAC, 90x200, MONIKA
90×200 cm, penový, tvrdý
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Vianočný stromček so šiškami, posnežený, 210cm, CHRISTMAS TYP 2
So stojanom
Skladom


















