Odporúčame
Kusový koberec Terazza 21107-733 Ivory Silver / Blue – na von aj na doma - 160x230 cm
80,89 €
História cien
- 30. 5. 2026 - 80,89 €
- 2. 8. 2024 - 80,89 €
- 1. 8. 2024 - 80,23 €
- 1. 3. 2024 - 80,58 €
Popis produktu
Do modra sfarbený kusový koberec typu Boucle, ktorý sa hodí napr. Do kuchýň alebo aj na vonkajšie terasy. Koberec Terazza sa radí medzi Boucle koberce, teda koberce s krátkym slučkovým vlasom, ktoré sa ľahko čistia a udržujú. Okrem toho zaujme aj nízkou hmotnosťou a vyššou pevnosťou a odolnosťou. To všetko za prijateľnú cenu. Ak chcete teda praktický a pritom pekný koberec, potom je Terazza práve pre Vás!
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové, Vonkajšie |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Výška vlasu | Krátky |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Štýl | Moderný |
| Rozmery kobercov | 160x230 cm |
| Celková hmotnosť | 1300 g / m2 |
| Čo na to hovorí aladin? | Do kuchyne aj na terasu |
| Ďalšie vlastnosti | Ľahká údržba, Bouclé, buklák (bez vlasu) |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Hmotnosť vlasov | 700 g / m2 |
| Hustota vlasov | 192 000 n./m2 |
| Krajina pôvodu | Belgicko |
| Lemovanie, obšitie | Na dlhších stranách + kratšie založené |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Možnosť vzoriek | Vzorka k zaslaniu zdarma, Vzorka na predajni v Prahe |
| Špeciálne vlastnosti | Vonkajšie použitie (outdoor), Vhodný k podlahovému kúreniu, Kompatibilný s robotickým vysávačom |
| Špecifikácia farby | Modrá s nádychom do šeda |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko), Polypropylén BCF |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Bez strapcov |
| Trieda kvality | Ľudovka |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Bez vlasu - nenáročný |
| Určenie podľa miestnosti | Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Terasa, Balkón |
| Veľkosť | Stredné (80x160 - 164x240) |
| Výška vlasu kusového koberca | Bezvlasý |
| Využívanie | Vonkajšie aj vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Hmotnost | 4.78 kg |

































