
Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomMateriál: drevo/plast Farba: buk/capuccino-vanilka Rozmery (ŠxHxV): 46x54x82 cm Výška sedu : 45 cm Hĺbka sedu: 34 cm Nosnosť: max. 100 kg Dodávané v demonte.
| Material | Plast |
|---|---|
| Hmotnost | 4.5000 kg |
| Vyska | 82.0000 cm |
| Sirka | 46.0000 cm |
| Hlbka | 54.0000 cm |
| Dekor | Buk |
| Styl | Škandinávsky |
| Nosnost | 100.0000 kg |

166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
175×143×52 cm, matný, v dekore dub sonoma
Skladom
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Pre 6 osôb, pre 4 osoby, matný
Skladom
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Kombinovaná, z lamina, matná
Skladom
S nožičkami, z lamina, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Z lamina, matná, s klasickým otváraním
Skladom
V dekore dub, z lamina, matná
Skladom
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom