Odporúčame
Nie je skladom
MADAM STOLTZ Sklenený fotorámik Gold & Glass
Rozmery 15×10 cm
11,96 €
História cien
- 3. 5. 2026 - 11,96 €
- 18. 11. 2025 - 11,96 €
- 9. 11. 2025 - 9,57 €
- 21. 10. 2025 - 11,96 €
- 12. 10. 2025 - 9,57 €
- 9. 1. 2025 - 11,96 €
- 6. 1. 2025 - 11,73 €
- 3. 1. 2025 - 9,38 €
- 16. 12. 2024 - 11,73 €
- 10. 12. 2024 - 9,97 €
- 29. 11. 2024 - 11,73 €
- 22. 11. 2024 - 9,38 €
- 22. 10. 2024 - 11,73 €
- 13. 10. 2024 - 9,38 €
- 27. 8. 2024 - 11,73 €
- 23. 8. 2024 - 9,38 €
Popis produktu
Závesný sklenený fotorámik je hitom posledných rokov ! Dajte si dovnútra sušené kvietky, rodinné fotografie alebo krásnu pohľadnicu z ciest! Potom stačí rámik iba oprieť o stenu alebo ho na ňu zavesiť. Premýšľate čím vyladiť váš domov? Pozrite si trendy kúsky od Madam Stoltz ! Ich produkty sú kvalitné, štýlové a vďaka citlivo zvoleným doplnkom, dostane váš domov moderný ráz behom chvíľky. výška 15 cm / šírka 10 cm Vyrobené zo skla a kovu.
Rozmery
| Šírka: | 10 cm |
|---|---|
| Výška: | 15 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Typ | Nástenný |
| Materiál | Kov |
| Množstvo | Kusové |
| Barva | Zlatá, Číra |
| Šířka | 10cm |
| Výrobca | MADAM STOLTZ |

