Odporúčame
Vopi koberce Koberec metráž Farma II. - neúčtujeme odrezky z role! - Bez obšitia cm
12,5 €
História cien
- 1. 5. 2026 - 12,5 €
- 15. 10. 2024 - 12,5 €
- 14. 10. 2024 - 11,25 €
- 19. 9. 2024 - 12,5 €
- 12. 9. 2024 - 10,63 €
- 2. 8. 2024 - 12,5 €
- 1. 8. 2024 - 12,4 €
- 30. 7. 2024 - 12,74 €
- 25. 7. 2024 - 11,47 €
- 19. 4. 2024 - 12,46 €
- 1. 3. 2024 - 15,68 €
Popis produktu
Metrážny koberec s motívom farmy, ktorý si deti dozaista zamilujú. Na koberci okrem spústy zvieratiek nájdete i mnoho ciest, po ktorých sa malí nezbedníci môžu preháňať so svojimi autíčkami. Tento koberec disponuje slučkovým polypropylénovým vlasom, vďaka ktorému sa veľmi ľahko udržuje. Koberec si môžete zaobstarať vo verzii s obšitím i bez.
Parametre
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Hrací |
| Druh | Metráž |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Rozmer metrového tovaru | Bez obšitia cm |
| Celková hmotnosť | 1000 g / m2 |
| Celková výška | 5 mm |
| Čo na to hovorí aladin? | Pre malých farmárov! :-) |
| Ďalšie vlastnosti | Ľahká údržba |
| Doprava | Doprava zdarma. Tento výrobok nie je možné vrátiť bez udania dôvodu |
| Hustota vlasov | 163 385 n./m2 |
| Krajina pôvodu | Holandsko |
| Lesklosť | Matná farba |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Možnosť vzoriek | Vzorka k zaslaniu zdarma, Vzorka na predajni v Prahe |
| Šírka role | 1,33m, 2m, 4m, 3m, 1m, Na mieru, neúčtujeme odrezky |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný k podlahovému kúreniu, Kompatibilný s robotickým vysávačom, Antistatický |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko) |
| Spodná strana | Filc |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Štýl | Detský |
| Trieda horľavosti (reakcie na oheň) | Efl - krátkodobo odoláva ohňu |
| Trieda kvality | Ľudovka |
| Typ produktu | Metrážny koberec |
| Typ vlasu | Slučkový - praktický |
| Určenie podľa miestnosti | Detská izba |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie), Stredné (80x160 - 164x240), Veľké (190x270 cm a väčšie) |
| Výška vlasu v mm | 3 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Záťažová trieda | 22 - domácnosť, stredná záťaž |
| Značka | Vopi |
| Hmotnost | 1 kg |
| Výrobca | Vopi koberce |
















