Odporúčame
Dwinguler Obojstranný protišmykový koberec Vtáky v korunách stromov – na von aj na doma - 140x210 cm
273,08 €
História cien
- 25. 5. 2026 - 273,08 €
- 2. 8. 2024 - 273,08 €
- 1. 8. 2024 - 270,87 €
- 1. 3. 2024 - 272,05 €
Popis produktu
Kusový koberec s množstvom zvieratiek, ktorý má z každej strany iný motív. Tento špeciálny koberec z pamäťovej ECO peny je mäkký, umývateľný a vodeodolný a navyše chráni deti pred úrazmi a prechladnutím. Ide tak o skvelý detský koberec, ktorý môžete použiť takmer kdekoľvek, dokonca aj vonku. Koberec poteší tiež antistatickou úpravou či tlmením hluku.
Parametre
| Pre koho | Dievča, Chlapec |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Rozmery kobercov | 140x210 cm |
| Celková výška | 1 mm |
| Čo na to hovorí aladin? | Mäkká pena pre Vaše deti je určite veľmi dobrou voľbou :-) |
| Ďalšie vlastnosti | Ľahká údržba |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Špeciálne vlastnosti | Obojstranný, Vonkajšie použitie (outdoor), Vhodný k podlahovému kúreniu, Protišmykový, Antistatický |
| Špecifikácia materiálu | Eco pena |
| Spodná strana | Bez podkladu |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Strapce | Nie |
| Štýl | Detský |
| Trieda kvality | Zlatá stredná cesta |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Strihaný - komfortný |
| Určenie podľa miestnosti | Obývacia izba, Detská izba |
| Veľkosť | Stredné (80x160 - 164x240) |
| Vhodné pre deti | Vhodné pre deti 0-3roky |
| Výška vlasu v mm | 0 mm |
| Využívanie | Vonkajšie aj vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Dwinguler |
| Hmotnost | 4 kg |
| Výrobca | Dwinguler |











