Odporúčame
Moderné svietidlo FABAS BARD stropné svietidlo 3394-61-102
História cien
- 15. 5. 2026 - 194,9 €
- 4. 7. 2025 - 194,9 €
- 26. 2. 2025 - 191,9 €
- 23. 2. 2025 - 224,64 €
- 17. 2. 2025 - 191,9 €
- 17. 2. 2025 - 224,64 €
- 14. 1. 2025 - 191,9 €
- 1. 1. 2025 - 196,9 €
- 5. 7. 2024 - 191,9 €
- 4. 7. 2024 - 224,64 €
- 28. 6. 2024 - 191,9 €
- 20. 3. 2024 - 210,9 €
- 20. 3. 2024 - 224,64 €
- 21. 2. 2024 - 210,9 €
- 18. 2. 2024 - 224,64 €
- 15. 1. 2024 - 210,9 €
Popis produktu
Séria svietidiel BARD, ponúka závesné,stropné, či stolové a nástenné svietidlá v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach, v rovnakom dizajne. Vďaka svojmu modernému minimalistickému dizajnu budú okrem iného aj štýlový doplnok Vášho interiéru.
Parametre
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Farba | Sivá |
| Materiál | Kov |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 39W |
| Dĺžka | 420 |
| Farba svetla | 2000K-3000K |
| Svetelný tok | 3510lm |
| Výrobca | FABAS |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
Povrchová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY hnedá E14 84
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, sklenená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8926
Povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT ALBERT biela 23068
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT PLATE biela E27 25
Zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kuchynské svietidlo TK LIGHTING OSLO black 4710
Do kuchyne, drevený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dotykové svietidlo SearchLight TOUCH TABLE LAMP EU3923AB
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT AMBIA LED biela / číra 71313
LED, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo STAR LC912T
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, hĺbka
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo






























