Odporúčame
Stropné svietidlo PAULMANN Atria LED panel bílá 70938
História cien
- 22. 5. 2026 - 37,99 €
- 13. 2. 2025 - 37,99 €
Popis produktu
Široká rada štýlových stropných svietidiel, zo série ATRIA, je pre Vás dostupná v rôznych veľkostiach,farebných prevedeniach a tvaroch, v rovnakom dizajne. Svietidlá sú tvorené plastovou konštrukciou a bielym difúzorom.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Plast |
| Zapínanie | Vypínač |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Materiál | Plast |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Maximálny výkon | 16W |
| Dĺžka | 220 |
| Farba svetla | 4000K |
| Svetelný tok | 1500lm |
| Výrobca | PAULMANN |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT ASTER 61451
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT CARIER NICKEL SATIN 27502
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NOSTALGIA nástenné 25079
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASTER 61450
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
Povrchová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo + diaľkový ovládač 40W J3340/W
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, hĺbka
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT NOSTALGIA závesné 1 25080
Zapínaný vypínačom, okrúhly, atypický
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY čierna E14 92
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





























