Odporúčame
Vonkajšie nástenné svietidlo REDO SCOTT čierna / meď 9045
História cien
- 18. 5. 2026 - 62,27 €
- 17. 1. 2025 - 62,27 €
- 15. 1. 2024 - 60,76 €
Popis produktu
Séria svietidiel SCOTT, ponúka stojace,závesné a nástenné svietidlá ,v rôznych veľkostiach, s rovnakým dizajnom . Svietidlo pozostáva z kovovej konštrukcie ,hliníkového odliatku a priehľadného skleneného difúzora. Svojou prítomnosťou rozžiaria akúkoľvek časť Vášho exteriéru.
Parametre
| Povrchová úprava | Meď |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Kov, Sklo |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP44 |
| Objímka / pätica zdroja | E27 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie |
| Maximálny výkon | 42W |
| Velľkosť zdroja | Stredný |
| Typ vonkajšieho osvetlenia | Nástenné osvetlenie |
| Napájacie napätie | 230V |
| Výrobca | REDO |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
Povrchová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY hnedá E14 84
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, sklenená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, hĺbka
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8926
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT ALBERT biela 23068
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Vonkajšie nástenné svietidlo PREZENT AMALFI antická bronzová 39022
Nástenné, bronzové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo






























