
23,49 €
Vaflový pléd 140 x 180 cm - lila
Bavlnená, tkaná, jednofarebná
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Deka kemping je charakteristická svojím zamatovým omakom i hustým vlasom a to vďaka použitiu polyesterových mikrovlákien. Môžete ju využiť vonku napríklad v lete k vode alebo len tak doma ako prehoz na sedaciu súpravu či posteľ.
| Šírka: | 200 cm |
|---|
| Piknikové | Ano |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Typ | Tkané |
| Materiál | Mikroplyš |
| Motív | Jednofarebný |
| Gramáž | 220 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery | 150 x 200 cm |
| Výrobca | Bellatex |

Bavlnená, tkaná, jednofarebná
Skladom
200×200 cm, pikniková, fleecová
Skladom
200×200 cm, pikniková, fleecová
Skladom
140×200 cm, prešívaná, fleecová
Na odoslanie o 4 dni
140×200 cm, prešívaná, fleecová
Na odoslanie o 4 dni
Fleecová, tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 4 dni
200×200 cm, pikniková, pletená
Skladom
200×200 cm, pikniková, fleecová
Skladom
200×200 cm, pikniková, fleecová
Skladom
140×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 4 dni