Odporúčame
Nie je skladom
Vankúš, zamatová látka púdrová ružová, 45x45, ALITA TYP 2
Popis produktu
Materiál: látka Velvet Farba: pudrová ružová 20 Rozmery (ŠxHxV): 45x45 cm Zamatová látka príjemná na dotyk Jednofarebný vankúš Poťah je so zipsom Snímateľný poťah Dodávané v monte
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Motív | Jednofarebný |
| Tvar | Štvorcové |
| Material | Látka |
| Vyska | 45.0 cm |
| Sirka | 45.0 cm |
| Nosnost | 90.0 kg |
| Výrobca | Kondela |






























