Odporúčame
Stolička, mentolová zamatová látka/biely plast/buk, SEMER NEW
29,9 €
Popis produktu
Materiál: látka/plast/drevo Farba: mentolová/biela/buk Rozmery (ŠxHxV): 48x56x80 cm Výška sedu: 47 cm Hĺbka sedu: 56 cm Látka Velvet je zamatového typu Nosnosť: 100 kg Dodávané v demonte
Rozmery
| Hĺbka: | 56 cm |
|---|
Parametre
| Dekor | Buk |
|---|---|
| Štýl | Škandinávsky |
| Materiál sedáku | Látka |
| Čalúnené | Ano |
| Farba | Biela |
| Material | Látka |
| Vyska | 80.0000 cm |
| Sirka | 48.0000 cm |
| Hlbka | 56.0000 cm |
| Styl | Škandinávsky |
| Nosnost | 100.0000 kg |











