Odporúčame
Moderné svietidlo RENDL RED MELISA 50 hliník R11297
História cien
- 31. 3. 2026 - 66 €
- 27. 6. 2025 - 66 €
- 27. 6. 2025 - 88 €
- 28. 5. 2025 - 66 €
- 1. 5. 2025 - 108 €
- 2. 4. 2025 - 92,25 €
- 2. 4. 2025 - 108 €
- 11. 3. 2025 - 92,25 €
- 9. 3. 2025 - 108 €
- 25. 2. 2025 - 92,25 €
- 23. 2. 2025 - 120 €
- 17. 2. 2025 - 92,25 €
- 15. 2. 2025 - 120 €
- 13. 2. 2025 - 92,25 €
- 13. 2. 2025 - 108 €
- 3. 2. 2025 - 92,25 €
- 23. 1. 2025 - 90 €
- 22. 1. 2025 - 107,02 €
- 7. 1. 2025 - 90 €
- 6. 1. 2025 - 107,14 €
- 9. 12. 2024 - 90 €
- 4. 12. 2024 - 92,4 €
- 14. 11. 2024 - 90 €
- 13. 11. 2024 - 92,4 €
- 13. 10. 2024 - 90 €
- 12. 10. 2024 - 92,4 €
- 2. 9. 2024 - 90 €
- 13. 8. 2024 - 92,4 €
- 9. 7. 2024 - 90 €
- 6. 7. 2024 - 92,4 €
- 4. 7. 2024 - 90 €
- 3. 7. 2024 - 120 €
- 21. 6. 2024 - 90 €
- 19. 6. 2024 - 92,4 €
- 23. 3. 2024 - 90 €
- 14. 3. 2024 - 92,4 €
- 6. 3. 2024 - 120 €
- 6. 3. 2024 - 92,37 €
- 5. 3. 2024 - 92,38 €
- 4. 3. 2024 - 92,39 €
- 3. 3. 2024 - 92,38 €
- 2. 3. 2024 - 92,39 €
- 2. 3. 2024 - 92,38 €
- 24. 2. 2024 - 92,39 €
- 15. 1. 2024 - 88,8 €
Popis produktu
Séria svietidiel MELISA ponúka stropné LED svietidlá, v rôznych veľkostiach s mliečnym akrylátovým tienidlom a obručou z česaného hliníka. . Svietidlo s minimalistickým dizajnom, krásne doladí Váš intierér svojou prítomnosťou.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Zapínanie | Vypínač |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Materiál | Hliník |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 40W |
| Farba svetla | 3000K |
| Svetelný tok | 2200lm |
| Výrobca | RENDL RED |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ARAGONA 61459
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TRIMO 18W CCT 70320
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUXERA GIRO stropné svietidlo 20W 62406
Zapínané vypínačom, krištáľové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TETRIM MINI 70218
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT CARIER NICKEL SATIN 27502
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT NOSTALGIA závesné 1 25080
Zapínaný vypínačom, okrúhly, atypický
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo LUXERA COIL závesné svietidlo 62410
Krištáľový, zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo






























