Porovnajte ceny od 1 046,9 € do 1 349 € v 4 e-shopoch:
Luxusný jedálenský stôl z masívu Massive 220cm Honey
Rozmery 80×100×220 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 1 046,9 € do 1 349 €:
História cien
- 25. 5. 2026 - 1 176,73 €
- 24. 1. 2026 - 1 176,73 €
- 22. 10. 2025 - 1 155,07 €
- 29. 9. 2025 - 1 155,43 €
- 28. 7. 2025 - 1 159,43 €
- 26. 7. 2025 - 1 156,07 €
- 21. 3. 2025 - 1 049,2 €
- 1. 3. 2025 - 1 046,85 €
- 19. 2. 2025 - 1 012,81 €
- 15. 2. 2025 - 1 026,53 €
- 17. 1. 2025 - 999,09 €
- 25. 5. 2026 - 1 046,9 €
- 24. 1. 2026 - 1 046,9 €
- 22. 10. 2025 - 995,2 €
- 29. 9. 2025 - 996,3 €
- 28. 7. 2025 - 1 008,3 €
- 26. 7. 2025 - 998,2 €
- 21. 3. 2025 - 977,4 €
- 1. 3. 2025 - 972,7 €
- 19. 2. 2025 - 904,61 €
- 15. 2. 2025 - 932,05 €
- 17. 1. 2025 - 877,18 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Luxusný jedálenský stôl Massive 220cm z masívneho Akáciového dreva Honey, doska 60mm Späť k prírode - objavte náš veľký jedálenský stôl Massive s jeho prirodzenou doskou stola! Ako špeciálna črta sú okraje dosky stola, ktoré boli spracované tak, aby vystihli pôvodný charakter a prírodný dojem obrovského agátového stromu. Pôsobí to ako keby veľký strom bol rezaný presne v strede, aby sa vyrobila horná doska stola! V kombinácii s vysoko kvalitným kompaktným rámom v priemyselnom vzhľade, ktorý sa skladá z chrómovanej ocele a slúži ako stolové nohy, stôl vynikne v každej obývacej izbe! Nechajte sa inšpirovať prírodným štýlom a objavte viac trendových stolov v našom eshope Estilofina. Rozmery: Šírka 220 cm Výška 80 cm Hĺbka 100 cm Nohy 8 x 4 cm Doska 60mm Farba: honey / strieborné Materiál: masívne drevo Akácie / oceľ Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodné drevo, môže sa produkt jemne farebne líšiť od obrázku, prípadne môže obsahovať jemné nerovnosti.
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny, Industriálny, Orientálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Rozkladanie | Pevný |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Dekor | Dub |
| Materiál nôh | Kov |
| Farba | Hnedá |
| Počet miest | Pre 8 a viac |
| Typ nôh | 2 nohy |
| Materiál dosky | Drevo |
| Hmotnosť | 150 kg |
| Dĺžka | 220 cm |
| Materiál | Drevené |
| Výrobca | LuxD |
Odporúčame

Jedálenský stôl TRIVIA, sivá podnož, 160x80 cm, breza
Rozkladací, lesklý, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl TRIVIA, sivá podnož, 160x80 cm, orech
Rozkladací, lesklý, v dekore orech
SkladomDoprava zadarmo
Pracovný stôl 60x120 cm Vojens – Bonami Essentials
75×60×120 cm, matný, v škandinávskom štýle
Skladom
Jedálenský stôl TRIVIA, sivá podnož, 160x80 cm, čerešňa
Rozkladací, lesklý, v dekore čerešňa
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhly jedálenský stôl v dekore jaseňa ø 110 cm Indara – Kave Home
75 cm, ⌀ 110 cm, okrúhly, matný

Jedálenský stôl TRIVIA, sivá podnož, 160x80 cm, buk
Rozkladací, lesklý, v dekore buk
SkladomDoprava zadarmo
Rohový výškovo nastaviteľný stôl, 160x120 cm, 1 motor, L/P, biela podnož, buk
Rozkladací, matný, v dekore buk
SkladomDoprava zadarmo
Wooded Jídelní stůl Chicago z masivu DUB Velikost stolu: 160 x 90 cm
160×90 cm, v dekore dub, pre 6 osôb
Skladom
Wooded Jídelní stůl Chicago z masivu DUB Velikost stolu: 190 x 90 cm
190×90 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
ALMO Dub Craft Gold/čierne nohy - OKRÚHLY LOFTOVÝ/INDUSTRIÁLNY ROZKLADACÍ STÔL DO OBÝVAČKY/JEDÁLNE
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
Jedálenský stôl CITY 110x75 cm, dub artisan
77×75×110 cm, v dekore dub, pre 6 osôb
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom




