Odporúčame
Zápustné - podhľadové svietidlo RENDL RED BONDY I biela R12856
História cien
- 1. 5. 2026 - 49 €
- 13. 2. 2025 - 49 €
Popis produktu
Štvorcové zápustné LED svietidlo do sadrokartónových stropov.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Umiestnenie osvetlenia | Zapustené |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 7W |
| Dĺžka | 103 |
| Zápustná hĺbka | 76 |
| Montážny otvor | 90X90 |
| Farba svetla | 3000K |
| Svetelný tok | 580lm |
| Výrobca | RENDL RED |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

31,89 €
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
85,9 €
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
135 €
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
Povrchová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
32,7 €37,9 €
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
31,89 €
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8926
Povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
79,48 €85,9 €
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
44,5 €
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
25,5 €29 €
Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
34,3 €39 €
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
127,8 €
Moderné svietidlo AZZARDO PALP Floor chrome AZ1122
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
32,17 €40 €
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
30,25 €
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
24,9 €
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
32,9 €
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
26,39 €33 €
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
59 €67,85 €
Moderné svietidlo PREZENT AMBIA LED biela / číra 71313
LED, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
20,55 €26,49 €
Vonkajšie nástenné svietidlo PREZENT AMALFI antická bronzová 39022
Nástenné, bronzové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
29,34 €39 €
Dotykové svietidlo SearchLight TOUCH TABLE LAMP EU3923AB
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
























