Odporúčame
Led svietidlo pod kuchynskú linku EMITHOR XAPA LED SILVER, WHITE 70207
História cien
- 1. 4. 2026 - 51,7 €
- 13. 2. 2025 - 51,7 €
Popis produktu
Séria XAPA,Vám ponúka LED svietidlá, ktoré nájdu svoje miesto pod kuchynskou linkou. Svietidlá májú zabudovaný vypínač a sú dostupné v rôznych veľkostiach.
Parametre
| Typ žiarivky | LED |
|---|---|
| Farba svetla | Denné biele (3500 - 5500K) |
| Materiál | Kov, Plast |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Nie |
| Počet zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon | 15W |
| Svetelný tok | 840lm |
| Výrobca | EMITHOR |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ARAGONA 61459
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TRIMO 18W CCT 70320
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TETRIM MINI 70218
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PAUL NEUHAUS ICICLE 2031-11
Zapínaný vypínačom, orientálny
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT CARIER NICKEL SATIN 27502
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo LUXERA COIL závesné svietidlo 62410
Krištáľový, zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT AMBIA LED biela / číra 71313
LED, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo














