Odporúčame
Vopi koberce Kusový koberec Nature terra - 57x120 cm
História cien
- 31. 3. 2026 - 19,31 €
- 1. 3. 2024 - 19,31 €
- 29. 2. 2024 - 19,71 €
Popis produktu
Slučkový koberec Nature v novej béžovooranžové farbe je tým pravým spoločníkom do všetkých interiérov vo Vašej domácnosti. Ak hľadáte praktický a zároveň vkusný kusový koberec, tak je koberec Nature pre Vás tou pravou voľbou. Okrem vysokej odolnosti, dobrej kvality a ľahkej údržby poteší tiež veľmi dobrým pomerom cena-výkon. Jedná sa o koberec typu Boucle, teda koberec bez vlasu, ktorý je vyrábaný zo 100% polypropylénového vlákna.
Parametre
| Druh | Kusové |
|---|---|
| Umiestnenie | Interiérové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Rozmery kobercov | 57x120 cm |
| Celková hmotnosť | 1350 g / m2 |
| Čo na to hovorí aladin? | Kam si ho len položím, keď sa hodí skoro všade? :-) |
| Ďalšie vlastnosti | Ľahká údržba, Antistatický, Bouclé, buklák (bez vlasu) |
| Doprava | Doprava zadarmo k Vám aj späť |
| Krajina pôvodu | Holandsko |
| Materiál | Syntetický (umelý) |
| Možnosť vzoriek | Vzorka k zaslaniu zdarma, Vzorka na predajni v Prahe |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný k podlahovému kúreniu, Kompatibilný s robotickým vysávačom |
| Špecifikácia materiálu | Polypropylén (všetko) |
| Spodná strana | Filc |
| Spôsob výroby | Strojne robený |
| Trieda kvality | Zlatá stredná cesta |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Typ vlasu | Bez vlasu - nenáročný |
| Určenie podľa miestnosti | Obývacia izba, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Kancelária, Terasa, Balkón |
| Veľkosť | Malé (80x150 cm a menšie), Stredné (80x160 - 164x240), Veľké (190x270 cm a väčšie) |
| Výška vlasu kusového koberca | Bezvlasý |
| Výška vlasu v mm | 0 mm |
| Využívanie | Vnútorné |
| Záruka | 3 roky (predĺžená zadarmo) |
| Značka | Vopi |
| Hmotnost | 0.92 kg |
| Strapce | Bez strapcov |
| Celková výška | 5,5 mm |
| Štruktúra | Slučka |
| Špecifikácia farby | Terrakotová oranžová |
| Melírovanie | Áno |
| Lemovanie, obšitie | Po celom obvode |
| Výrobca | Vopi koberce |
Najlepšie produkty od Mojkoberec.sk

PVC podlaha - lino AladinTex Štart 323 dub béžovošedý, na mieru, šíře 2m, béžová, bez podkladu, detská izba, Multi-decor
PVC, dekor dub
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
PVC podlaha - lino AladinTex Štart 0201 dub tmavý, na mieru, šíře 2m, hnedá, bez podkladu, detská izba, Multi-decor
PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
PVC podlaha - lino AladinTex Start 0050 šedé terrazzo, na mieru, šíře 2m, šedá, bez podkladu, detská izba, Multi-decor
Vnútorná
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Protišmyková kúpeľňová predložka Bambus, 40x60, béžová, kuchyňa, Mujkoberec Original
Kúpeľňová, protišmyková, bambusová
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Rohožka Welcome madafakas 105668 – na von aj na doma, 45x75, hnedá, chodba / predsieň, Hanse Home
Vnútorná
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Rohožka Kvety 106202 - na von aj na doma, 40x70, hnedá, chodba / predsieň, Hanse Home
Z kokosového vlákna, vnútorná
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Metrážny koberec Santana čokoládová s podkladom resine, záťažový, na mieru, šíře 4m, hnedá, resine, chodba / predsieň, Vebe
Záťažový, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo
Kusový koberec Art 1121 Beige, 60x110, béžová, obývacia izba, Ayyildiz
Kusový, jutový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Metrážny koberec Rambo-Bet 60, na mieru, šíře 2m,4m, hnedá, filc, kuchyňa, Condor Carpets
Záťažový, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kusový koberec Samira New Red 12001-011, 80x150, červená, chodba / predsieň, Spoltex
Kusový, v modernom štýle, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
DOPREDAJ: 40x60 cm Venkovní čistící rohož Mix Mats Brushes 105648 Black - na ven i na doma, 40x60, čierna, exteriér, Hanse Home
Vonkajšia, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
PVC podlaha - lino AladinTex Štart 8801 dub béžový, na mieru, šíře 2m, béžová, bez podkladu, detská izba, Multi-decor
PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kusový koberec Beach 103840 Cream / Taupe – na von aj na doma, 80x150, béžová, chodba / predsieň, Hanse Home
Kusový, v modernom štýle, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
PVC podlaha - lino Flexar Nerok 2152 Shade Grey, na mieru, šíře 2m,4m, šedá, bez podkladu, chodba / predsieň, Gerflor
Vnútorná
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Rohožka Sheffield čierna 50, 60x90, čierna, B-line
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Rohožka Panama 105936 - na von aj na doma, 45x75, hnedá, chodba / predsieň, Hanse Home
Vonkajšia, z kokosového vlákna, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Behúň na mieru Quick step béžový, šíre 50 cm, béžová, chodba / predsieň, Vopi
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Behúň na mieru Polo beige (čistiaca zóna), šíre 100 cm, šedá, chodba / predsieň, Betap
Behúň, kusový, interiérový
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo














































