Odporúčame
Zápustné - podhľadové svietidlo RENDL TECH I biela R10404
História cien
- 13. 5. 2026 - 25 €
- 13. 2. 2025 - 25 €
Popis produktu
Zápustné nevýklopné svietidlo s 5,4 W LED diódou krytou čírym sklom
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Umiestnenie osvetlenia | Zapustené |
| Výklopné | Ano |
| Hlavný materiál | Sklo |
| Farba | Biela |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 5.4W |
| Dĺžka | 80 |
| Zápustná hĺbka | 57 |
| Montážny otvor | 72X70 |
| Farba svetla | 3000K |
| Svetelný tok | 340lm |
| Výrobca | RENDL RED |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
Povrchová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY hnedá E14 84
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, sklenená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8926
Povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT PLATE biela E27 25
Zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT ALBERT biela 23068
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kuchynské svietidlo TK LIGHTING OSLO black 4710
Do kuchyne, drevený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo STAR LC912T
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo AZZARDO PALP Floor chrome AZ1122
Kovová, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT AMBIA LED biela / číra 71313
LED, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dotykové svietidlo SearchLight TOUCH TABLE LAMP EU3923AB
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo












