Odporúčame
Zápustné - podhľadové svietidlo RENDL RED HUE R 22 biela R12770
História cien
- 12. 5. 2026 - 61,2 €
- 13. 2. 2025 - 61,2 €
Popis produktu
Veľmi tenké kruhové zápustné svietidlo na vysoko svietivé LED diódy s výkonom 24W. Rámčeky svietidiel sú v prevedení biela, čierna lakovaná, imitácia dreva, chrómové a niklové.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Umiestnenie osvetlenia | Zapustené |
| Povrchová úprava | Chróm |
| Hlavný materiál | Drevo |
| Ekologické | Ano |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP21 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 24W |
| Zápustná hĺbka | 14 |
| Montážny otvor | 205 |
| Farba svetla | 3000K |
| Svetelný tok | 2160lm |
| Výrobca | RENDL RED |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7812
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8931
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO VI 7813
Povrchová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO IV 7843
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TIFFANY hnedá E14 84
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, sklenená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Nowodvorski EYE TONE 8926
Povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT PLATE biela E27 25
Zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PREZENT ALBERT biela 23068
LED, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo STAR LC912T
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Kuchynské svietidlo TK LIGHTING OSLO black 4710
Do kuchyne, drevený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo AZZARDO PALP Floor chrome AZ1122
Kovová, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Vonkajšie nástenné svietidlo PREZENT AMALFI antická bronzová 39022
Nástenné, bronzové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT AMBIA LED biela / číra 71313
LED, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo











