Odporúčame
Zápustné - podhľadové svietidlo RENDL RED HUE SQ 17 čierny chróm R12781
História cien
- 5. 4. 2026 - 28,8 €
- 13. 2. 2025 - 28,8 €
Popis produktu
Veľmi tenké štvorcové zápustné svietidlo s oblými rohmi na vysoko svietivé LED diódy s výkonom 18W. Rámčeky svietidiel sú v prevedení biela, čierna lakovaná, imitácia dreva, chrómové a niklové.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Umiestnenie osvetlenia | Zapustené |
| Povrchová úprava | Chróm |
| Hlavný materiál | Drevo |
| Ekologické | Ano |
| Napätie | 220-240V |
| Krytie | IP20 |
| Led technológia | Áno |
| Objímka / pätica zdroja | Zabudované LED |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Maximálny výkon | 18W |
| Dĺžka | 175 |
| Zápustná hĺbka | 14 |
| Montážny otvor | 155x155 |
| Farba svetla | 3000K |
| Svetelný tok | 1620lm |
| Výrobca | RENDL RED |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ARAGONA 61459
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo LUCIDE RÖMER Wall Light 30276/01/38
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, v provence štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TETRIM MINI 70218
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
Povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie nástenné svietidlo PREZENT AMALFI antická bronzová 39022
Nástenné, bronzové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT CARIER NICKEL SATIN 27502
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo STAR LC912T
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PAUL NEUHAUS PALMA nástenné 9478-79
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

























