Odporúčame
Nie je skladom
Vitrína, dub artisan/smooth sivý, PARIDE W2D
Popis produktu
Materiál: laminovaná DTD Farba: dub artisan/smooth sivý Rozmery (ŠxHxV):90x44x198 cm Hrúbka materiálu: 15 mm 2 skrinky Sklená vitrína Dodávaná bez LED osvetlenia Možnosť dokúpiť LED osvetlenie Dodávané v demonte
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Tvar | Rovné |
| Osvetlenie | Ano |
| Materiál | Lamino |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 198.0000 cm |
| Sirka | 90.0000 cm |
| Hlbka | 44.0000 cm |
| Styl | Moderný |
| Dverova | 1, 0 |



