Odporúčame
Posteľ, 160x200, sivá vintage/sivá, NOLAS
Popis produktu
Materiál: masívne drevo/MDF/látka Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 75 000 oderov Farba: sivá vintage/sivá Rozmery (ŠxHxV): 165,5x207x100 cm Rozmery lôžka (ŠxH):160x200 cm Dodávaná s latkovým roštom Výška po rošt:31,5 cm Nosnosť: 100 kg Čalúnené čelo Dodávané bez matraca Možnosť zakúpiť matrace z našej ponuky Možnosť dokúpiť nočný stolík ADORE vo farebnom prevedení sivá vintage Dodávané v demonte
Parametre
| Materiál | Čalúnené |
|---|---|
| Štýl | Škandinávsky |
| Nočný stolík | Ano |
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Sivá |
| Material | Masív |
| Vyska | 100.0 cm |
| Sirka | 165.5 cm |
| Hlbka | 207.0 cm |
| Dekor | Sivá |
| Styl | Škandinávsky |
| Plocha_na_spanie | 160x200 cm |
| Nosnost | 100.0 kg |
| S_rostom | 1 |
| Bez_matraca | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub artisan/grafit, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, biela, SERVO TYP 1
180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
3-dverová skriňa, dub sonoma, GREEN
175×143×52 cm, matný, v dekore dub sonoma
Skladom
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Stojanové zrkadlo, biela, LAVAL
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obojstranná baránková deka, tmavosivá/vzor bodky, 150x200cm, DOTIS
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Skladací taburet, biela ekokoža, IMRA
38×76×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo












