
Rošt, 180x200 cm, MONNA NEW
178×195 cm, lamelový
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomPríručný stolík ABBAS NEW Materiál: DTD laminovaná Prevedenie: drevo borovica Rozmery (ŠxHxV): 40x24x50 cm. Hrúbka materiálu: 15 mm Dodávané v demonte.
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Borovica |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 50.0000 cm |
| Sirka | 40.0000 cm |
| Hlbka | 24.0000 cm |
| Styl | Tradičný |

178×195 cm, lamelový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
So skrinkou, so zásuvkou, v dekore dub sonoma
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Z lamina, matná, s klasickým otváraním
Skladom
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×76×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
62×62×20 cm, kovový, policový
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom