Odporúčame
Moderné svietidlo EGLO SARRIA čierna GU10 94965
História cien
- 1. 4. 2026 - 59,9 €
- 25. 7. 2024 - 59,9 €
- 4. 7. 2024 - 46,72 €
- 3. 7. 2024 - 59,9 €
- 23. 6. 2024 - 46,72 €
- 11. 6. 2024 - 47,32 €
- 3. 5. 2024 - 49,72 €
- 27. 4. 2024 - 50,92 €
- 26. 4. 2024 - 59,9 €
- 24. 4. 2024 - 50,92 €
- 18. 4. 2024 - 53,91 €
- 30. 3. 2024 - 58,4 €
- 27. 3. 2024 - 59,9 €
- 26. 3. 2024 - 54,52 €
- 25. 3. 2024 - 59,9 €
- 24. 3. 2024 - 58,4 €
- 12. 3. 2024 - 59,9 €
- 15. 1. 2024 - 64,9 €
Popis produktu
Séria SARRIA ,Vám ponúka chrómové svietidlá ,ktoré majú skvelý dizajn. Skvelo zapadnú do akejkoľek miestnosti Vášho interiéru, a obohatia ho o príjemné svetlo.Svietidlá nájdete v rôznych dostupných tvaroch,farbách a veľkostiach. Svietidlo je na závit GU10.
Parametre
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Krytie | IP20 |
| Objímka / pätica zdroja | GU10 |
| Žiarovka / zdroj je súčasťou balenia | Áno |
| Počet zdrojov | 3 |
| Maximálny výkon | 3 x 5W |
| Maximálny výkon jedného zdroja | 5W |
| Svetelný tok | 3x400lm |
| Výrobca | Eglo |
Najlepšie produkty od Svietidla-r1.sk

Moderné svietidlo PREZENT TREMOLO chróm 70200
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49009
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT NORD stropné E27 49010
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 48W LCL535S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ANITA PLUS 12055
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ARAGONA 61459
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo EGLO FUEVA 5 LED 99192
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TRIMO 18W CCT 70320
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27 1501
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo PAUL NEUHAUS ICICLE 2031-11
Zapínaný vypínačom, orientálny
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534S
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Závesné svietidlo LUXERA COIL závesné svietidlo 62410
Krištáľový, zapínaný vypínačom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT CARIER NICKEL SATIN 27502
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo Nowodvorski POINT PLEXI BLACK 6526
Povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT PILLS stropné E27 67100
Stropné
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT TETRIM MINI 70218
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo PREZENT AMBIA LED biela / číra 71312
LED, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 36W LCL534AS
Stropné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo





























