Odporúčame
Sedacia súprava, medová/petrolejová, ľavá, GINIO
Popis produktu
Rohová celočalúnená rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom GINIO Materiál: látka Kronos Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 60 000 oderov Farba: medová/petrolejová Rozmery (ŠxHxV): 298x110/183x88/106 cm Plocha na spanie (ŠxD): 127x233 cm Výška sedu: 46 cm Hĺbka sedu: 59 cm Šírka otomanu s rohom: 133 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 11 cm Nosnosť na osobu: 90 kg Ľavé prevedenie. Dva dekoratívne vankúšiky. Polohovacie opierky hlavy. Dodávané v demonte. Možnosť objednania v 7 farebných prevedeniach látky Kronos a v 2 farebných prevedeniach látky Paros. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 8-10 týždňov.
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Funkcie | Rozkladacie, Polohovacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 92.0 kg |
| Vyska | 88.0 cm |
| Sirka | 298.0 cm |
| Hlbka | 110.0 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 127x233 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
3-dverová skriňa, dub sonoma, GREEN
175×143×52 cm, matný, v dekore dub sonoma
Skladom
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
Pre 6 osôb, pre 4 osoby, matný
Skladom
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, biela, SERVO TYP 1
180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Komoda, dub artisan/grafit, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub sonoma, LOGAN NEW 02
Kombinovaná, z lamina, matná
Skladom
Komoda, biela, ADELI TYP 2
S nožičkami, z lamina, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Komoda, grafit, ADELI TYP 2
Z lamina, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Skladací taburet, biela ekokoža, IMRA
38×76×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Komoda, dub wotan, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Skladom











