Odporúčame
4-dverová vešiaková skriňa, biela/dub sonoma, TEYO
Popis produktu
4-dverová skriňa s policami TEYO Materiál : DTD laminovaná Farebné prevedenie: biela/dub sonoma Rozmery (ŠxHxV): 83,4x55,3x195,5 cm Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávaná v demonte.
Parametre
| Úložný priestor | Kombinovaný, Poličky |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 71.40 |
| Vyska | 195.5 cm |
| Sirka | 83.4 cm |
| Hlbka | 55.3 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 0 |
| Stvordverova | 1 |
| Výrobca | Kondela |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Toaletný stolík/písací stôl, biela/biely lesk, DAKOTA
75×120×55 cm, písacie, lesklý
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komoda, biela, ADELI TYP 2
S nožičkami, z lamina, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
Rošt, 180x200 cm, MONNA NEW
178×195 cm, lamelový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Univerzálny PC stôl, dub sonoma, SIRISS NEW
So skrinkou, so zásuvkou, v dekore dub sonoma
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda, grafit, ADELI TYP 2
Z lamina, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


























