Odporúčame
Vešiaková skriňa, biela/dub kamenný, VERLA 2D1S
Popis produktu
VERLA dvojdverová vešiaková skriňa s jedným šuplíkom Rozmery (ŠxHxV): 89x53x191,5 cm Hrúbka materiálu: 32 mm Hrúbka materiálu zvyšné časti: 16 mm Materiál: MDF/DTD laminovaná/kovové úchytky Farba: biela/dub kamenný ABS hrany Dodávané v demonte
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky |
| Typ otvárania | Klasické |
| Štýl | Industriálny |
| Typ dverí | Plné |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 191.5 cm |
| Sirka | 89.0 cm |
| Hlbka | 53.0 cm |
| Styl | Provensálsky |
| Dvojdverova | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Závesné kreslo, sivá, NOLAN NEW
Skladom
Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA NEW
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Vyvýšený záhon, hnedý, oceľ, NONKY TYP 2
Vonkajšie
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Plechový záhradný domček na náradie, zelená/biela, 2x1,3x1,8 m, HAMAL TYP 1
Plechový, so sedlovou strechou, s dvojkrídlovými dverami
SkladomDoprava zadarmo
Prenosné ohnisko s grilovacou mriežkou, poklopom a kutáčom, MILDO
Prenosné, oceľové, s poklopom
Skladom
Matrace, set 2 ks, 18 cm, 90x200 cm, TAMIA
90×200 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Vešiaková skriňa s policami, dub wotan, ADELI
V dekore dub, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
Počítačové, matný, v dekore dub sonoma
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
4-policový kovový regál, čierna, ALDEA
Kovový, vnútorný, na viac kvetináčov
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
Matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
TEMPO-KONDELA MEDISA TYP 1, vyhrievacia XL deka, sivá/vzor hviezdy, 130x180 cm
Skladom
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
Pre 6 osôb, pre 4 osoby, matný
Skladom
Sušiak na bielizeň, strieborná/modrá, VARDEN
Skladací, interiérový, stojaci
Skladom
Viacúčelový košík, tmavosivá, ZATEN
Drôtený, kusový
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA U
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo













