
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
SkladomSkriňa 2D, NERITA TYP 4 Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany/kov Farba: dub Northland/dub sonoma trufel Rozmery (ŠxHxV): 90x52x202 cm Hrúbka materiálu korpus: 16 mm Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 32 mm Výška spodného priestoru od podlahy: 3,5 cm Dvojdverová. Vešiaková. S vešiakovou tyčou. So skrinkou. Dodávané v demonte.
| Material | Drevotrieska |
|---|---|
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Vyska | 202.0000 cm |
| Sirka | 90.0000 cm |
| Hlbka | 52.0000 cm |
| Dekor | Dub sonoma trufel |
| Styl | Moderný |
| Dverova | 1 |

S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
178×195 cm, lamelový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
So skrinkou, so zásuvkou, v dekore dub sonoma
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Z lamina, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
38×76×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom