Odporúčame
Nie je skladom
Kreslo ušiak, béžovozlatá/orech, RUFINO
Popis produktu
Moderné kreslo RUFINO Materiál: látka Kronos 35/drevo Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 60 000 oderov Farba: béžovozlatá/orech Rozmery: (ŠxHxV): 85x90x105 cm Výška sedu: 45 cm Hĺbka sedu: 58 cm Výška nožičiek: 13 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 13 cm Nosnosť: 120 kg Dodávané v demonte.
Parametre
| Typ | Ušiaky |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál | Látka |
| Material | Látka |
| Vyska | 105.0 cm |
| Sirka | 85.0 cm |
| Hlbka | 90.0 cm |
| Dekor | Orech |
| Styl | Škandinávsky |
| S_funkciou_rozlozenia | 0 |
| Nosnost | 120.0 kg |























