Odporúčame
Nie je skladom
Relaxačné kreslo, látka svetlosivá, SILAS
Popis produktu
Polohovacie kreslo SILAS. Prevedenie: svetlosivá látka Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 90 000 oderov Rozmery (ŠxHxV): 74x92x104 cm, Výška sedenia: 47 cm. Nosnosť 150 kg.
Parametre
| Funkcie | Polohovacie |
|---|---|
| Materiál | Látka |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 33.0 kg |
| Vyska | 104.0 cm |
| Sirka | 74.0 cm |
| Hlbka | 92.0 cm |
| Styl | Klasický |
| Nosnost | 150.0 kg |






















