Odporúčame
Rohová sedacia súprava, biela ekokoža/sivá látka, OXFORD
Popis produktu
celočalúnená univerzálna (Ľ/P) rohová sedacia súprava OXFORD, rozkladacia, s úložným priestorom Materiál: ekokoža /látka Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 85 000 oderov Oderuodolnosť ekokože podľa testu Martindale: 100 000 oderov Farba: biela/alova sivá Rozmery (ŠxHxV): 244x148x78 cm Plocha na spanie (ŠxD): 120x198 cm Výška sedu: 40 cm Hĺbka sedu: 55/75 cm Nosnosť na osobu: 90 kg Šírka otomanu: 65 cm Dodávané v demonte.
Rozmery
| Hĺbka: | 145 cm |
|---|
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | EKO koža |
| Farba | Biela |
| S úložným priestorom | Ano |
| Material | Ekokoža |
| Hmotnost | 95.0 kg |
| Vyska | 78.0 cm |
| Sirka | 244.0 cm |
| Hlbka | 145.0 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 120x198 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Rošt, 180x200 cm, MONNA NEW
178×195 cm, lamelový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub artisan/grafit, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, biela, SERVO TYP 1
180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Skladací taburet, biela ekokoža, IMRA
38×76×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Botník, 4-policový, čierny, TABE
62×62×20 cm, kovový, policový
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Komoda, biela, ADELI TYP 2
S nožičkami, z lamina, matná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Stojanové zrkadlo, biela, LAVAL
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom











