Odporúčame
Regál Caboto - biela
Rozmery 144×139×33 cm
História cien
- 20. 5. 2026 - 92,52 €
- 8. 4. 2026 - 92,52 €
- 4. 4. 2026 - 94,2 €
- 27. 3. 2026 - 87,26 €
- 21. 3. 2026 - 85,7 €
- 14. 3. 2026 - 85,32 €
- 28. 2. 2026 - 84,46 €
- 20. 2. 2026 - 87,72 €
- 12. 2. 2026 - 88,58 €
- 3. 2. 2026 - 89,28 €
- 1. 2. 2026 - 86,95 €
- 24. 1. 2026 - 86,92 €
- 16. 1. 2026 - 83,24 €
- 8. 1. 2026 - 83,28 €
- 17. 12. 2025 - 84,13 €
- 11. 12. 2025 - 76 €
- 4. 12. 2025 - 85,15 €
- 26. 11. 2025 - 89,76 €
- 18. 11. 2025 - 87,86 €
- 15. 11. 2025 - 88,51 €
- 9. 11. 2025 - 88,89 €
- 31. 10. 2025 - 88,37 €
- 26. 10. 2025 - 87,42 €
- 19. 10. 2025 - 87,18 €
- 5. 10. 2025 - 92,09 €
- 12. 9. 2025 - 90,47 €
- 6. 9. 2025 - 91,62 €
- 23. 8. 2025 - 90,57 €
- 12. 8. 2025 - 91,37 €
- 15. 7. 2025 - 92,74 €
- 16. 4. 2025 - 87,28 €
- 2. 4. 2025 - 94,03 €
- 21. 3. 2025 - 92,78 €
- 1. 3. 2025 - 90,91 €
- 22. 2. 2025 - 91,24 €
- 15. 2. 2025 - 93,13 €
- 7. 2. 2025 - 94,1 €
- 30. 1. 2025 - 93,25 €
- 22. 1. 2025 - 94,83 €
- 20. 5. 2026 - 81 €
- 8. 4. 2026 - 81 €
- 4. 4. 2026 - 81 €
- 27. 3. 2026 - 81 €
- 21. 3. 2026 - 81 €
- 14. 3. 2026 - 79 €
- 28. 2. 2026 - 79 €
- 20. 2. 2026 - 79 €
- 12. 2. 2026 - 79 €
- 3. 2. 2026 - 79 €
- 1. 2. 2026 - 79 €
- 24. 1. 2026 - 79 €
- 16. 1. 2026 - 68,5 €
- 8. 1. 2026 - 73 €
- 17. 12. 2025 - 73 €
- 11. 12. 2025 - 73 €
- 4. 12. 2025 - 79 €
- 26. 11. 2025 - 79 €
- 18. 11. 2025 - 79 €
- 15. 11. 2025 - 77,2 €
- 9. 11. 2025 - 79 €
- 31. 10. 2025 - 79 €
- 26. 10. 2025 - 79 €
- 19. 10. 2025 - 79 €
- 5. 10. 2025 - 79 €
- 12. 9. 2025 - 79 €
- 6. 9. 2025 - 79 €
- 23. 8. 2025 - 77,6 €
- 12. 8. 2025 - 77,6 €
- 15. 7. 2025 - 79 €
- 16. 4. 2025 - 79 €
- 2. 4. 2025 - 79 €
- 21. 3. 2025 - 80 €
- 1. 3. 2025 - 80 €
- 22. 2. 2025 - 80 €
- 15. 2. 2025 - 80 €
- 7. 2. 2025 - 76,73 €
- 30. 1. 2025 - 76,73 €
- 22. 1. 2025 - 78 €
Popis produktu
Regál CABOTO je vyrobený z laminovanej drevotriesky v neutrálnom bielom prevedení. Tvorí ho 10 úložných priestorov, do ktorých si môžete vystaviť rôzne dekorácie, sošky, hračky, knižky a pod. K regálu možno dokúpiť aj úložné boxy Winny v rôznych farebných prevedeniach. Rozmery regálu sú (ŠxHxV): 139x33x144 cm. Regál spolu so zásuvkami vytvárajú zábavný a moderný interiér obývacej alebo detskej izby.
Rozmery
| Šírka: | 139 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 33 cm |
| Výška: | 144 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Červená |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 40 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.066 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Caboto |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet sekcií | 4 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom






























