Odporúčame
Jedálenská stolička K265 - hnedá / dub zlatý
Rozmery 94×43×58 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 105 €
- 5. 10. 2024 - 105 €
- 12. 9. 2024 - 94 €
- 17. 4. 2024 - 68 €
- 3. 4. 2024 - 74 €
- 15. 1. 2024 - 83 €
Popis produktu
Jedálenská stolička K265 vás dostane svojim štýlovým vyhotovením. Sedadlo je vyrobené z laminátovej preglejky vo farebnom prevedení dub zlatý. Pre pohodlnejšie sedenie je potiahnuté ekokožou, ktorá disponuje ľahkou údržbou a odolnosťou proti oderu. Tvarované operadlo vyniká štýlový prešívaním. Kovová konštrukcia je vyrobená z práškovanej ocele čiernej farby. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 43x58x94 cm. Výška sedu je 46 cm a hĺbka sedu je 43 cm. Nosnosť stoličky je 100 kg.
Rozmery
| Šírka: | 43 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 94 cm |
Parametre
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Materiál sedáku | Ekokoža |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Váha s obalom dodávateľa | 9.325 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.09 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 4 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | K265 |
| Šírka sedadla (cm) | 43 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 43 |
| Výška sedadla (cm) | 46 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 100 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Hnedá / dub zlatý |
| Prevedenie poťahu | Hnedá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Ekokoža |
| Materiál (sekundárny) | Preglejovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Ekokoža / laminovaná preglejka / práškovaná oceľ |
| Poťahový materiál | Ekokoža |
| Druh preglejovaného materiálu | Laminovaná preglejka |
| Druh kovu | Oceľ |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Doplňujúce informácie | Tvarované operadlo |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ stoličky | Klasická |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Vitrína Igins SC-2W2D - sosna Andersen
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
Manželská posteľ s roštom Verify LB-160 160x200 cm - dub april / wenge
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom












