Porovnajte ceny od 248 € do 314 € v 5 e-shopoch:
Konferenčný stolík Aurea - biely lesk / chróm
Rozmery 38×115×80 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 5 e-shopov v cenovom rozpätí od 248 € do 314 €:
História cien
- 22. 5. 2026 - 263,4 €
- 15. 5. 2026 - 263,4 €
- 24. 3. 2026 - 269,4 €
- 16. 3. 2026 - 268,2 €
- 28. 2. 2026 - 267,5 €
- 13. 2. 2026 - 270,83 €
- 3. 2. 2026 - 271,04 €
- 1. 2. 2026 - 271,88 €
- 16. 1. 2026 - 263,24 €
- 9. 1. 2026 - 260,04 €
- 31. 12. 2025 - 262,26 €
- 10. 12. 2025 - 268,76 €
- 4. 12. 2025 - 274,36 €
- 27. 11. 2025 - 266,79 €
- 13. 11. 2025 - 270 €
- 31. 10. 2025 - 273,4 €
- 25. 10. 2025 - 268,84 €
- 17. 10. 2025 - 271,62 €
- 20. 9. 2025 - 277,53 €
- 24. 7. 2025 - 262,33 €
- 22. 5. 2026 - 248 €
- 15. 5. 2026 - 248 €
- 24. 3. 2026 - 248 €
- 16. 3. 2026 - 248 €
- 28. 2. 2026 - 249 €
- 13. 2. 2026 - 256 €
- 3. 2. 2026 - 256 €
- 1. 2. 2026 - 256 €
- 16. 1. 2026 - 256 €
- 9. 1. 2026 - 256 €
- 31. 12. 2025 - 256 €
- 10. 12. 2025 - 256 €
- 4. 12. 2025 - 256 €
- 27. 11. 2025 - 244,15 €
- 13. 11. 2025 - 245,1 €
- 31. 10. 2025 - 256 €
- 25. 10. 2025 - 244,15 €
- 17. 10. 2025 - 256 €
- 20. 9. 2025 - 256 €
- 24. 7. 2025 - 256 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Dizajnový konferenčný stolík AUREA vyniká najmä svojim zaujímavým a originálnym vzhľadom. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Stolík ponúka 2 odkladacie plochy, ktoré využijete pri rodinných oslavách alebo pri sledovaní televízie. Pevné kovové nohy sú vyrobené z chrómovanej ocele. Na výrobu vrchnej aj spodnej dosky bola použitá lakovaná MDF v neutrálnom bielom prevedení. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 115x80x38 cm. Stolík sa hodí do väčších obývacích izieb, ktoré sú zariadené v modernom štýle. Výhodou stolíka je otočná horná doska, ktorá zakrýva úložný priestor umiestnený v spodnej doske. Do úložného priestoru si môžete skryť drobnosti, ktoré chcete mať stále poruke, ale zároveň nechcete, aby ich bolo vidieť. Ak vám nevyhovuje farebné prevedenie stolíka, na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach.
Rozmery
| Šírka: | 115 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 38 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Tvar | Oválne |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.277 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 37 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Aurea |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biely lesk / chróm |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Lakovaná MDF / chrómovaná oceľ |
| Druh aglomerovaného materiálu | Lakovaná MDF |
| Druh kovu | Oceľ |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Otočná horná doska, úložný priestor |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Áno |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Lakovaná MDF / chrómovaná oceľ |
| Výrobca | Halmar |
Recenzie
Podobné produkty

Sklenený konferenčný stolík Diana H - dub sonoma / priehľadná / mliečna
55×110×60 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Okrúhly konferenčný stolík (2 ks) Oreo - dub zlatý / čierna
45×53×53 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík PIN sonoma
Drevený, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
ASTI-P dub artisan / béžová - moderný konferenčný stolík so zdvíhacou doskou
100×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
Konferenčný stolík PIN olcha
Drevený, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík PIN wenge
Drevený, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík ENZO, 80x80 cm, sivostrieborná podnož, orech
74×80×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík ENZO, 60x60 cm, sivostrieborná podnož, čerešňa
76×60×60 cm, rozkladací, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík LCT267WE01
S úložným priestorom, výškovo nastaviteľný, matný
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stôl PRIMO VIBE, priemer 60 cm, sivostrieborná podnož, čerešňa
74×60×60 cm, rozkladací, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Autronic 130x44 cm hnedý masív AHG-534 PINE
Kovový, v rustikálnom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík ROCKFORD biely / čierny
Drevený, matný, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík ENZO, 60x60 cm, čierna podnož, čerešňa
74×60×60 cm, rozkladací, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík AHG-263 OAK
43×112×62 cm, v dekore dub, kovový
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Venom U - dub wotan / čierna
55×120×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Wooded Konferenční stolek Austin z masivu DUB Hrana stolu: Rovná, Barva kovu: Černá
V dekore dub, drevený, s úložným priestorom
Skladom
Konferenčný stolík CT-611 OAK
39×100×60 cm, v dekore dub, kovový
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Wooded Konferenční stolek Calgary z masivu DUB Barva kovu: Černá
V dekore dub, drevený, na kolieskach
Skladom
Konferenčný stolík SOLTRE hnedý 776359
38×38×38 cm, okrúhly, drevený
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík AURA, 60x60 cm, chróm podnož, čerešňa
V modernom štýle, matný, v dekore čerešňa
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík AURA, 60x60 cm, biela podnož, čerešňa
74×60×60 cm, rozkladací, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík River, orech / čierna
79×79 cm, okrúhly, na kolieskach
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík ENKEL hnedý 739644
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík Kvadro, tmavý orech
53×110×65 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Ella, tmavo hnedá
45×80×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík Guru 80x55x80 z mangového dreva Mango natural
55×80×80 cm, drevený, na kolieskach
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčný stolík LCT222W10
Kovový, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Konferenčný stolík PIN biely
Drevený, v modernom štýle, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
ASTI-P Dub Wotan/Matná biela - moderný konferenčný stolík so zdvíhacou doskou
55-67×100×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
Okrúhly konferenčný stolík Retro 60x45x60 recyklované mango Old spice
45×60×60 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
ASTON biely lesk, rozkladací, zdvíhací, konferenčný stolík
56-74×120-200×70-80 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dniNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - hnedá
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
