Odporúčame
Okrúhly jedálenský stôl Pixel - biely lesk / čierna
Rozmery 76×120×120 cm
História cien
- 17. 5. 2026 - 267 €
- 5. 10. 2024 - 267 €
- 12. 9. 2024 - 235 €
- 4. 4. 2024 - 267 €
- 20. 3. 2024 - 257 €
Popis produktu
Okrúhly jedálenský stôl PIXEL je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 120x120x76 cm. Vďaka svojim rozmerom sa hodí do menších priestorov. Doska stola je vyrobená z bielej lakovanej MDF a konštrukcia z práškovanej ocele čiernej farby. Za stôl Pixel možno pohodlne usadiť 4 osoby. Maximálna nosnosť je 30 kg.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Výška: | 76 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Rozkladanie | Pevný |
| Tvar | Okrúhle |
| Počet miest | Pre 4 |
| Váha s obalom dodávateľa | 29 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.176 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Pixel |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 30 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Biely lesk / čierna |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | Lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| Druh aglomerovaného materiálu | Lakovaná MDF |
| Druh kovu | Oceľ |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Pre počet osôb | 4 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Lakovaná MDF / práškovaná oceľ |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
76×33×22 cm, závesná, lesklá
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
Policový regál Signes OPA 600 - biela
110×60×35 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - hnedá
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - hnedá
90×125×193 cm, s úložným priestorom, látková
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 dni








