Odporúčame
Kontajner na kolieskach Simon 2 - biela / biely lesk
Rozmery 63×37×41 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 100 €
- 5. 10. 2024 - 100 €
- 12. 9. 2024 - 88 €
- 4. 4. 2024 - 100 €
- 15. 1. 2024 - 101 €
Popis produktu
Kontajner SIMON 2 odporúčame dokúpiť k detskému písaciemu stolu Collorido. Materiál použitý na výrobu je lakovaná MDF v kombinácii s laminovanou drevotrieskou v neutrálnom bielom prevedení. Rozmery kontajnera sú (ŠxHxV): 37x41x63 cm. Kontajner obsahuje 6 zásuviek, ktoré predstavujú ideálne riešenie úložného priestoru pre písacie stolíky. V hornej časti majú výrez pre jednoduché otváranie a zátváranie. Pre ľahšiu manipuláciu je kontajner vybavený praktickými kolieskami. Všetky hrany sú ohraničené ABS úpravou.
Rozmery
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 41 cm |
| Výška: | 63 cm |
Parametre
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Úložný priestor | Zásuvky |
| S kolieskami | Ano |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.044 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 21 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Simon 2 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela / biely lesk |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / lakovaná MDF |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Výhody produktu | Ľahká manipulácia vďaka kolieskam |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Kolieska | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 6 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Skrinka | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom





























