Odporúčame
Kuchyňa Perla 260 - dub sonoma / biela
Rozmery 260×31 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 399 €
- 18. 7. 2024 - 399 €
- 4. 4. 2024 - 469 €
- 15. 1. 2024 - 464 €
Popis produktu
Kuchyňu PERLA 260 možno zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva z: dolná drezová skrinka (80x45x85 cm), dolná široká skrinka (80x45x85 cm), dolná skrinka so zásuvkami (40x45x85 cm), horná široká skrinka (80x31x57 cm), horná presklená skrinka (80x31x57 cm), horná úzka skrinka (40x31x57 cm) a horná skrinka nad digestor (60x31x40 cm). Zostava je vyrobená z kvalitných laminátových dosiek, ktoré sú odolné proti krátkodobej vlhkosti a ľahko sa udržiavajú. Jednotlivé skrinky sú doplnené vodorovnými úchytkami. Závesné skrinky sa otvárajú pomocou plynových piestov a zásuvky sú vybavené praktickými kovovými lištami Metabox. Korpus skriniek je vyrobený v bielom prevedení a fronty skriniek vo farebnom prevedení dub sonoma. Súčasťou skrinky je aj pracovná doska s hrúbkou 28 mm, ktorá je vyrobená v pieskovej farbe. Hĺbka pracovnej dosky je 60 cm. Dĺžka horných skriniek je 260 cm a dĺžka dolných skriniek je 200 cm. Hĺbka kuchynskej zostavy bez pracovnej dosky je 31 cm.
Rozmery
| Šírka: | 260 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 31 cm |
Parametre
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Povrchová úprava | Mat |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 12 ks |
| Hĺbka 2 | 60 cm |
| Váha s obalom dodávateľa | 126 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.234 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Perla 260 |
| Hĺbka od - do (cm) | 31 - 60 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Odborná |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / biela |
| Prevedenie korpusu | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | V cene pracovná doska |
| Funkcia pomalého zatvárania | Áno |
| Drez | Nie |
| Doplňujúce informácie | Kovové lišty Metabox, plynové piesty |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ viacprvkového zloženia | Zostava |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB35S3 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


