
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomRozmery 96×109×55 cm
Detský písací stôl JULIA sa vyrába z lakovaného masívneho dreva borovica. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 109x55x63-96 cm. Výšku stola možno nastaviť v rozmedzí 63-96 cm. Dosku stola je možné sklápať pod rôznymi uhlami. Pravá strana stolíka je vybavená praktickou zásuvkou na odloženie všetkého, čo potrebuje mať vaše dieťa stále poruke. K písaciemu stolu Julia odporúčame dokúpiť kontajner Nils.
| Šírka: | 109 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 96 cm |
| Dekor | Borovica |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Zásuvka | Ano |
| Farba | Béžová |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.049 m3 |
| Výška 2 | 96 cm |
| Váha s obalom dodávateľa | 16 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Julia |
| Výška od - do (cm) | 63 - 96 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Borovica |
| Farba (slovne) | Borovica |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | Lakované borovicové drevo |
| Druh masívu (slovne) | Borovica |
| Výhody produktu | Nastaviteľná výška, polohovateľná stolová doska |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Skrinka | Nie |
| Strana zásuviek | Pravá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Druh masívu | Borovica |
| Výrobca | Halmar |

107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom